Candarlar - 0544 609 26 26Candarlar - 0544 609 26 26Candarlar - 0544 609 26 26
0544 609 26 26
7/24 Hizmetinizdeyiz
Tepebaşı/ESKİŞEHİR

Ankara Şehirler Arası Nakliyat

sehirler-arasi-ust

Ankara Şehirler arası nakliyat, alanında uzman olan taşıma şirketlerinin sunması gereken işlerin başında gelir. Eşyaların uzak mesafelere taşınması esnasında hasarsız nakliyat hizmeti, ancak deneyimli işletmelerin yapabileceği işlerdir. Firmamız her türlü eşyayı büyük bir özenle ve usulüne uygun tekniklerle taşıyacaktır. Eşya taşımacılığında; ev eşyaları, ofis eşyaları da farklı usullerle taşınır. Nakliyat öncesinde yapılacak hazırlıklar neticesinde, taşınma günü son derece rahat ve profesyonel şekilde gerçekleşir.

Firmamız, parça eşya taşımacılığında da uzmandır. Ofis taşımacılığında öne çıkan eşya gruplarının ilk sıralarında, elektronik eşyalar gelir. Bilgisayar ve yazıcılar dayanıklı koliler içerisinde ve köpüklü ambalajlara sarılarak taşınmak zorundadır. Firmamız bu türlü eşyaları büyük bir özenle ve sarsılmayacak düzenekler içerisinde nakliyat aracına yerleştirir. Firmamız antika eşyalar, narin porselen ve avize gibi eşya gruplarını da büyük bir özenle taşır.

Geniş Araç Filosu

Ankara Şehirler arası nakliyat, firmamız zengin araç filosu ile her türlü eşyayı büyük bir özenle ve hasar almayacak şekilde nakleder. Eşyaların hasarsız nakliyatı için her türlü önlem titizlikle alınır. Bazı eşya gruplarının nakliyat kamyonu içerisinde hasar almaması için sabitlenmesi gerekir. Firmamız bu konuda tecrübeli olan, kurumsal hizmet sunan işletmelerdendir. Hava Nakliyat olarak, geniş kapasiteli ve çok sayıda nakliyat aracımız bulunur.

Araçlarımızın bakımları düzenli şekilde yapılır. Araç şoförlerimiz alanında uzman olan kişilerdir. Uzak mesafe taşımacılığında bilgi sahibi olan şoförlerimizle hızlı ve güvenli nakliyat hizmeti sunulur. Engebeli alanlarda bile eşyaların hasar almaması için son derece dikkatli şekilde araç kullanımı ve titiz yaklaşımlar söz konusudur. Yüksek katlı yaşam alanlarından eşya nakliyatı, gerekli teçhizatı olmayan işletmeler için oldukça zordur. Firmamız asansörlü nakliyat sistemleri ile en kısa sürede ve rahat nakliyat hizmeti sunar.

Güvenilir Nakliyat Şirketleri

Ankara şehirler arası nakliyat alanında güvenilir hizmet anlayışına sahip olan firmamız, sigortalı taşımacılık hizmeti sunar. Eşyaların piyasa koşullarında sigortalanması, hasar alma halinde tam değerinde ödeme yapılmasını sağlar. Ücretsiz eksper hizmeti ile eşyalar, gerçek değerinde sigortalanır. Kurumsal ve dürüst yaklaşımlar Hava Nakliyat’ın tercih edilme nedenlerinin başında gelir. Huzurlu taşımacılık hizmeti için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.