Candarlar - 0544 609 26 26Candarlar - 0544 609 26 26Candarlar - 0544 609 26 26
0544 609 26 26
7/24 Hizmetinizdeyiz
Tepebaşı/ESKİŞEHİR

Ankara Şehir İçi Nakliyat

sehir-ici-ust

Ankara şehir içi nakliyat alanında deneyimli olan firmamız, kurumsal hizmet sunmaktadır. Eşyaların usulüne uygun şekilde paketlenmesi, nakliyat öncesi yapılacak hazırlıklar içinde ilk sırada yer alır. Eşyaların dayanıklı koliler içerisinde taşınması, hasar almasını önleyen faktörlerin başında gelir. Firmamız eşya taşımacılığı öncesinde nakliyat yapılacak yaşam alanına ziyaret düzenler.

Eşya taşımacılığı öncesinde eşya miktar ve muhteviyatına uygun şekilde temin edilecek koli ve taşıma malzemeleri, nakliyatın hızlı geçmesi için önem taşır. Evden eve nakliyat, iş yeri nakliyatı ve parça eşya taşımacılığında uzman hizmet sunulur. Deneyimli olan elemanlarımız her türlü eşyayı en kısa sürede ve hasarsız şekilde nakleder. Hava Nakliyat olarak, profesyonel taşımacılık yapan isimlerin başında yer alırız.

Sigortalı Taşımacılık Hizmeti

Ankara Şehir içi nakliyat hizmeti sunan firmamız, sigortalı taşımacılık ile önerilen işletmelerin başında yer alır. Hava Nakliyat taşıma öncesinde her eşyayı değerinde sigortalayan dürüst yaklaşımlara sahip işletmelerin ilk sıralarındadır. Eşyaların piyasa koşullarında sigortalanması için uzman eksper hizmeti sunulur. Ücretsiz eksper hizmeti ile piyasa koşullarında değerlendirilen eşyalar, hasar halinde tam değerinde ödenir. Olabilecek her türlü eşya hasarı firmamızın sorumluluğu altındadır.

Eşya taşınması esnasında olabilecek her türlü hasar, en kısa sürede ve tam değerinde ödenir. Kalifiye elemanlarımızla her cins eşya en kısa sürede paketlenerek, nakledilir. Dolaplar içerisinde de büyük ebatlı olanlarının demonte işleminin yapılması nakliyat sonrasında da aynı titizlikle monte edilmesi gerekir. Bu türlü işler marangozluk bilgisi gerektiren işlerdir. Firma elemanlarımız bu bilgiye sahip olup, mobilya monte işleri için ücretsiz hizmet sunar.

Asansörlü Nakliyat

Ankara Şehir içi nakliyat asansörlü taşımacılık hizmeti sunan işletmelerdendir. Yüksek katlı binalar ile dar sokak ya da apartman girişlerinden eşya çıkarılması son derece zordur. Bu işler için son sistem taşıma araçlarına ihtiyaç duyulur.

 Firmamız asansörlü taşımacılık sistemleri ile en yüksek katlardan en hızlı ve rahat şekilde eşya nakliyatı hizmeti sunan firmaların başında gelir. Elektronik eşyalar, mobilyalar, beyaz eşya ve tekstil ürünleri büyük bir özenle taşınır. Rahat ve hasarsız eşya taşımacılığı için firmamızdan destek alınması önerilir.

Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.