Candarlar - 0544 609 26 26Candarlar - 0544 609 26 26Candarlar - 0544 609 26 26
0544 609 26 26
7/24 Hizmetinizdeyiz
Tepebaşı/ESKİŞEHİR

Ankara Ofis Taşımacılığı

ofis-tasima-ust

Ankara Ofis taşımacılığı olgusu hakkında bilgi vermeden önce taşımacılık olgusuna ana hatları ile bakmak gerekir. Taşımacılık sektörü bilindiği üzere dünyanın en eski sektörlerinden bir tanesi olup lojistik sektörünün alt başlıklarından bir tanesidir. Taşımacılık olgusu geçen yıllar içinde sürekli bir değişim dönüşüm göstererek kendi içinde alt başlıklara ayrılmıştır.

İşte onlardan bir tanesi de ofis taşımacılığıdır. Son derece spesifik özel uzmanlık gerektiren bir taşımacılık alanıdır. Kavramın kendisinden de net bir biçimde anlaşılacağı gibi ofislerin taşınması anlamına gelir. Yani ev taşımacılığından daha farklı olup ofislerin taşınması anlamına gelir. Burada taşınan tüm bir ofis eşyası malzemeleri olabildiği gibi belli başlı masa sandalye vb. de olabilmektedir.

Ankara Ofis Taşımacılığı Nasıl Yapılır?

Ankara Ofis taşımacılığı hem şehir içinde bir mahalleden bir başka mahalleye yapılabildiği gibi bir başka kente de yapılabilir. Bu tamamen firmanın kendi koşulları ile doğrudan alakalı olan bir durumdur. İstemlere bağlı olarak Hava Nakliyat bu noktada mesafe sınırlaması koymaksızın taşımacılık hizmeti verir. Hemen bu noktada şunu ifade etmemiz gerekir ki firmamız uzun yıllardır sektörde olan ve sektörün belirleyicisi olan bir kuruluştur.

Sigortalı taşımacılık yapar. Dünyada yer alan teknolojileri kullanır. Asansörlü olarak mevcut ofis eşyalarına en ufak bir zarar gelmeyecek biçimde profesyonel taşımacılık yapar. Taşımacılık için kullanılan araçlar özel korunaklı olan araçlardır. Her türlü bakımı ve kontrolleri yapılmıştır.

Müşterilerden bize böylesi bir talep geldiği zaman ilk olarak taşımacılık yapılacak ofiste bir fizibilite çalışması yapılır. Bunun akabinde kaç kişi kaç gün çalışacak bunlar belirlenir ve müşteri ile bir sözleşme imzalanır. Sonrasında da belirlenen gün ve saatte taşımacılık hizmeti verilir. Firmamızda uzun yıllardır bizimle çalışan uzman ve deneyimli bir kadro hizmet verir.

Ankara Ofis Taşımacılığı Hizmet Fiyatları

Firmamızın Ankara ofis taşımacılığı fiyatları son derece uygun olup cazip rakamlar ile ofis eşyaları taşınır. Fiyatları belirleyen unsurlar arasında toplam eşya miktarı belirleyici olan bir unsurdur. Buna bağlı olarak kaç kişinin hizmet vereceği de belirleyici olan unsurlar arasında yer alır. Arada yer alan mesafe de rakamları değiştirir. Ödeme noktasında da her türlü ödeme kolaylığı sağlanır. Hava Nakliyat olarak da biz müşterilerimize her türlü desteği ve kolaylığı sağlar.

Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.