Candarlar - 0544 609 26 26Candarlar - 0544 609 26 26Candarlar - 0544 609 26 26
0544 609 26 26
7/24 Hizmetinizdeyiz
Tepebaşı/ESKİŞEHİR

Ankara Eşya Paketleme

paketleme-ust

Ankara eşya paketleme işlemlerinde kaliteli bir hizmet modeli sunan firmayız. Nakliye firmaları arasında önemli bir yere sahip olan firmamızda, her türlü eşyanızın taşımacılık işlemleri sunulur. Firmamızda, eşyalarınızın taşınmasını sağlamak adına belirli kriterleri belirtmelisiniz. Bu kriterler arasında hızlı ya da standart özellikte olup olmadığı ya da sigortalı taşıma modelinin uygulanması fiyat noktasında önemli yere sahiptir.

Ancak yerinde bir iş modeli olarak sunduğumu bu çalışmalarımızı kurumsal ya da bireysel anlamda her müşterimize sunarız. Sizde evinizde sürekli olarak kullanmış olduğunuz her türlü eşya modelinin taşınmasını sağlamak adına firmamız ile iletişim halinde olmalısınız. Nakliye firmamız, yerinde taşıma yapan bir firmadır.

Şehir İçi Eşya paketleme Nakliyat Ücretleri

Ankara Eşya paketleme konusunda Hava Nakliyat firmamızın sunduğu belirli çalışmalar bulunur. Bu çalışmalardan birisi de indirimli kampanyalar olmaktadır. İndirim ve kampanya zamanlarını sürekli olarak takip etmelisiniz. Taşınma yapılacak zaman belirli olduğunda firmamıza ulaşarak konu hakkında taşımacılık randevusu oluşturmalısınız.

Taşımacılık yerinde yapılan bir işlemdir. Bu anlamda her zaman modern teknoloji kullanarak bu işlemleri yaparız. Eşyalarınızın taşınmasını sağlamak adına bireysel olan modelimizi tercih edebilirsiniz. Bireysel nakliye modelinde belirli bir eşya sınırlaması bulunur. Bu eşyalarının sayısının aşılması durumunda ek taşımacılık ücretleri çıkar. Nakliye eşya taşımacılık hizmetinde eşyalarınızın modeline göre de ücret konusu değişken olmaktadır. 

Şehir İçi Nakliyat Firması

Ankara eşya paketleme firmaları arasında yer alan nakliye firmamız, Hava Nakliyat olarak modern taşıma yapar. Her biri kendi alanında uzman personellerimiz ile beraber gelecek yıllara emin adımlar ile ilerleriz. Eşya taşımacılık işlemlerimiz arasında hızlı nakliye modelimiz de bulunur. Bu hızlı nakliye modelimiz sayesinde eşyalarınızın varış zamanını daha erken bir zamanda sağlarız.

Kurumsal olan firmalar için bu hizmetimiz daha çok tercih edilir. Ancak bireysel olarak talep eden müşterilerimiz de vardır. Nakliye firmamıza ulaşım sağlamak adına çalışma saatlerimiz içerisinde bizlere arama yapmalısınız. Belirli nakliye taşımacılık işlemlerinde ek ücretler alınmaz. Ancak bu durum genel anlamda her paket için geçerli bir konu olmayabilir. Bilgi almak için bizleri arayarak iletişime geçebilirsiniz.

Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.