Candarlar - 0544 609 26 26Candarlar - 0544 609 26 26Candarlar - 0544 609 26 26
0544 609 26 26
7/24 Hizmetinizdeyiz
Tepebaşı/ESKİŞEHİR

Ankara Eşya Depolama

depolama-ust

Ankara eşya depolama firmalarının pek çoğu aynı zamanda nakliyat hizmeti de sunmaktadır. Eşyaların usulüne uygun şekilde paketlenmesi, nakliyat araçlarına özenle yerleştirilmesi, deneyim ve bilgi gerektirir. Firmamız nakliyat alanında olduğu kadar, depolama sektöründe de önerilen profesyonel şirketlerin başında gelir. Nakliyat sektörü ile depolama sektörü birbirini tamamlayan iki alandır. Taşınma öncesi firmamızın önerisi, kullanılmayan eşyaların tasnif edilmesidir.

Tasnif sonrasında yeni yaşam alanına sığmayacak eşyaların ileride kullanılmak üzere depolanması önemli bir konudur. Bu sebeple, eşyaların güvenli alanlarda depolanması önerilir. Hava Nakliyat olarak, depolama ve nakliyat sektöründe profesyonel hizmet sunmaktayız. Eşyaların geniş depolama alanlarında muhafazası söz konusudur. Bu sayede eşyalar üst üste dizilmeden herkese ayrılmış bölümlerde muhafaza edilmiş olacaktır.

Profesyonel Hizmet Sunan Depolama Şirketleri

Ankara eşya depolama profesyonel hizmet gerektiren ve deneyimli olan işletmelerin sunması gereken konulardandır. Firmamız, ev ve ofis gibi farklı yaşam alanlarını özenle taşır. Eşyaların muhteviyatına uygun olan koliler içerisinde hasarsız taşımacılık hizmeti sunar. Sigortalı ve asansörlü taşımacılık ile hasarsız nakliyat hizmeti sunulur.

Eşya depolama konusunda hizmet almak isteyenlere öneri, hijyenik ve güvenli depolama alanlarının tercih edilmesidir. Eşyaların temiz depolama alanlarında saklanması, sağlık açısından da önem taşır. Firmamız depoları sık aralıklarla temizlenen sağlıklı muhafaza alanlarıdır. Depolarımızda haşere ve kemirgenler için de sık aralıklarla ilaçlamalar yapılır. Haşerelerin yaşama şansı bulamadığı depolarımız, hijyenik usullerle temizlenir.

Güvenli Depolama Alanlarının Önemi

Ankara eşya depolama konusunda her türlü güvenlik önlemi alınmıştır. Eşyaların kötü niyetli kişilere karşı alarm sistemi ile korunan depolarda muhafazası söz konusudur. Günün her saati aktif olan kamera sistemimiz sayesinde depolarımız, sürekli gözetim altındadır. Büyük ebatlı eşyaların kişisel imkanlarla depolara nakliyesi oldukça zor olacaktır.

Geniş iç kapasiteli nakliyat araçlarımız, eşyaları depolara en hızlı ve güvenli şekilde taşır. Nakliyat sektöründe olduğu gibi depolamada da sigortalı hizmet sunulmaktadır. Evrak depolamada raf sistemlerimiz bulunur. Herkese ayrılan bölümlerde eşyaların birbirine karışması söz konusu olamaz. Hava Nakliyat, uygun fiyatlı depolama ve nakliyat hizmetleri için önerilen işletmelerdendir. Kurumsal yaklaşımlar ve güvenilir depolama hizmeti için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.